2012-05-15

Ką šiandien apsirengti?

Kiekvieną iš mūsų turbūt kas rytą kamuoja klausimas "Ką šiandien apsirengti?" Na šitas klausimas mums neberūpi kai pramiegi, lakštai po kambarius kaip Schumacheris, apsivelki pirmą spintoje rastą drabužį ir išleki iš namų dar pusryčiaudama, o mokykloje jautiesi kaip "katastrofa" ir lauki kada greičiau pasibaigs pamokos.
Kad tokios nelaimės mūsų neištiktų, reikėtų įprasti savo apranga susigalvoti dieną prieš, vakare. Tada,nors ir pramiegojus, nereikės išversti visos spintos kad rastum ką nors ypatingo. Tiesiog pasigriebi ant pakabos sukabintus, vakar pasirinktus rūbelius ir jokių problemų nebėra! Na bet tada daugumą kamuoja klausimas "Kaip apsirengti? neturiu ką..." Tai štai keletas pavyzdžių ką galėtum rengtis ištisą savaitę. :)
Pirmiausia Pradėkime nuo pačio paprasčiausio derinuko DŽINSŲ (KELNIŲ) IR MAŠKINĖLIŲ.
Toliau pereikime prie ŠORTŲ. :)

Toliau lenkia SIJONAI Na ir galiausiai TIMPĖS IR SPORTINIAI DERINUKAIManau tikrai išsprendžiau šitą aktualiausią klausimą. Pasitelkus panašius derinukus galite kasdien atrodyti vis kitokia, žavinga ir stilinga. Tik nepamirškite : RŪBUS Į MOKYKLĄ RYTOJUI SUSIDĖKITE IŠ VAKARO!!! :)

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą