2013-05-10

Hello everyone !!! ;** Va dabar galiu normaliai visus pasveikinti su Tikru pavasariu! Nooors... tokie karšti orai jau primena ir vasaros dieneles... :))
Smagu žinoti kad iki vasaros liko visai nebe daug, galime pasveikinti save kad iškentėm tokią ilgą žiemą ir pagaliau galime išlysti iš visų šiltų paltų ir skelbti sijonų bei suknelių sezoną!


Visi pajuto taip staigiai pasirodžiusią šilumą, mieste jau pilna romantiškai besivaikščiojančių porelių, parkę užimti beveik visi suoliukai, o kai kurios grupelės įsitaisiusios ir ant pievelės mėgaujasi pasakišku oru.
Štai apie ką kalbėjau kai sakiau jog atėjus pavasariui pabunda ne tik gamta!!
Na, pas mane deginimosi sezonas jau atidarytas, šašlykai taip pat dominuoja jau gan senokai, beliko atidaryti tik maudymosi sezoną. xD Na bet su juo dar teks palaukti manau :))
Su mergytėm jau minam dviračius po apylinkės, mano kalianas dabar funkcionuoja vos ne kasdien, o pirtkis pavarasinius drabužėlius ir batelius daug maloniau nei ieškoti žieminių striukių ar batų ;))


Vienas iš mūsų pasivažinėjimų dviračiais ir aišku mano kalianas, kuris tikrai neprisideda prie sveiko gyvenimo būdo ;DDO čia kaip visada moteriškasis kampelis, kuris dabar diktuoja jog reikia ruoštis šiltiems orams, taigi pora pirkinukų pastaruoju metu :)) Anksčiau per langus sededavau valgykloi arba skaitykloi, o dabar galima ir palakstyti po turgų, parduotuves, pasidairyti ko nors sau gražaus. Taigi kai kurie langai nenuėjo veltui xD
O čia pagavau proga išbandyti naują šampūną bei kondicionierių savo amžiais pavagusiems ir silpniems plaukams.
Kirpykloje užsisakiau ir štai dabar jau jis puikuojasi pas mane namie ir kovoja su mano plaukais :))
kol kas labai džiaugiuosi šiuo pirkiniu, nes plaukai tikrai pasitaisę, + labai didelis kiekis ir tikrai labai pigiai, so jei dar kas norėtų profesionalios plaukų priežiūros, raštelkit man ;) ;DDar prie deginimosi sezono galima pridurti labai gerą dalikėlį kuris gali atstotį įdegio kremą.
Kažkada atradau straipsnelį apie Alyvuogių aliejų, į kurį įsigilinusi pamačiau jog jį galima panaudoti ne tik kaip plaukės kaukių sudedamąją dalį :)
Juo galima labai plonu sluoksniu išsitepti kūna prieš deginantis - jis skatina įdegi,tačiau taip pat alyvuogių aliejuje esantys visi tie sveiki ir naturalųs dalykeliai apsaugo nuo perdegimo ir tuo pačiu maitina odą. taigi patartina išbandyti :))
Dar mestelsiu pora punktų, kur galima panaudoti alyvuogių aliejų, kurio visada rasi virtuvėje, vietoi brangių ir trumpam užtenkančių kremų ar kūno pienelių.

1. Masažo aliejų.
O kodėl gi ne? Juk tai aliejus ir jis puikiai tinka odai. Jei jums nepatinka kvapas, primenantis pietums valgytas salotas – įlašinkite eterinio aliejaus. Galėsite mėgautis visa kvapų palete, kiekvieną kartą atrasdami naują kvapą, tarsi turėtumėte ištisą masažo aliejų kolekciją.
2.  Natūralų kūno šveitiklį.
Alyvuogių aliejus tobulai tinka maitinančiam cukraus arba druskos šveitikliui gaminti, kuris atgaivins šalčių išsausintą viso kūno odą. Jūros druska minkština, veikia prieš uždegimiškai ir giliai valo, o cukrus labiau tiks veidui – jis atkemša poras, balina dėmeles ir yra kiek švelnesnis. Tiesiog sumaišykite užtektinai cukraus/druskos su alyvuogių aliejumi, kad gautumėte pastą ir įlašinkite keletą lašų savo mėgiamo eterinio aliejaus. Viskas – galite eiti mėgautis Spa centro verta prabanga į karštą dušą.
3. Maitinantį aliejų visam kūnui.
Alyvuogių aliejus puikiai tiks ne tik dušo metu, bet ir po jo. Tai nuostabus išsigelbėjimas sausai odai, kuri šalto oro veikiama tiesiog prašo ko nors giliau įsiskverbiančio nei paprastas maitinantis pienelis.

Taip pat galite palepinti savo rankas ar pėdas aliejaus kauke: įtrinkite nemažą kiekį aliejaus, užsidėkite kojines/pirštines ir leiskite susigerti į jūsų odą. Ji jums bus tikrai dėkinga.


O kadangi šiandien penktadienis ir oras visai neblogas atsipalaiduoti po sunkios savaitės, taigi prašome perskaičius blog'ą nesedėti ir nekimarinti namie, o šauti su draugais į gamtą prie kokio ežerėlio, tuoj ir palapinių sezoną atidarysim !!
Gero savaitgalio ;**

1 komentaras:

 1. Hello I'am Chris From France!!
  You Have A Wonderful Blog Which I Consider To Be Registered In International Blog Dictionary. You Will Represent Your Country
  Please Visit The Following Link And Comment Your Blog Name
  Blog Url
  Location Of Your Country Operating In Comment Session Which Will Be Added In Your Country List
  http://world-directory-sweetmelody.blogspot.com/
  Happy Blogging

  AtsakytiPanaikinti