2012-11-04

My Closet

Hello! ;* prisižiūrėjau internete įvairiausių spintų, į kurias žiūrint šiurpuliukai po kūną bėgioja, o seilė tįsta kaip Niogaros krioklys...Aišku mano spintai iki to dar toli bet kaip nors pragyventi tai reikia ;D
taigi parodysiu šiek tiek savo spintos "platybių"

Šitoje spintos dalyje sukrauti visi mano drabužėliai. Nėra labai ypatingos tvarkos aišku bet vis šis tas. Na žinoma, kiekviena karta beieškant ką apsirengti čia būna kaip po žemės drebėjimo, bet čia normalu :))


Šitoj spintos daly susidėjusi esu kosmetiką, papuošalus, akinius nuo saulės ir kitus menkniekius, dar apatinėje lentynoje drabužiai atidavimui, pardavimui ir panašiai. Dabar jau pertvarkiau tą lentyną ir susidėjau ten žiemines pirštinėles, šalikus, riešines ir panašiai.


O čia drabužiai kuriuos kabinu - marškinėliai, švarkai, sijonai, kai kurie megztukai, suknelės. dėžutėse sudėtos skarelės, diržai - mėgstu susidėlioti tokius dalykus taip, kad prireikus greitai rasčiau ko man reikia.Čia mano batukai kurie taip pat puikuojasi spintoje. Dar kelių porų neradau, tai štai tiek kiek matote. Aišku man čia tragedija- jų labai mažai, bet ką padarysi, reikės papildyti savo "kolekciją" :))


O čia išrikiavau visas savo tašes, rankines pasirodyti viešumoje ; )
Nėra taip pat jų labai daug, bet kol kad išsiverčiu ir su turimomis. 


O dabar noriu parodyti mano idealiausias spintos variantą.
Na tiksliau spinta kuri driekiasi per visą kambarį. :))

Pirmiausia tai jau senai svajoju apie tokią paprastą, bet man labai gražią ir praktišką... kaip čia pavadinus- komodą, ar spintelę. Ir tikrai kada nors aš tokią turėsiu - prižadu pati sau. O patinka man ji dėl to kad yra labai praktiška, patogi, nesunki jei norėtum pakeisti jos stovėjimo vietą, ir man labai patinka visokie pinti krepšeliai, labai dailiai atrodo.
Ir aišku jei neturėsiu atskirai spintos- kambario, tai šitas variantas man patiko labiausiai. :))
Atskirai lentynėlė batams.

Praktiškai visi rūbai kabinami. Ir labai gerai. nekenčiu sulamdytu rūbų, nes jų lyginimas užima labai daug laiko, o kai dar skubėti kur nors reikia tai ir išbėgi su sulamdytais, arba per sulenkimą likusiais ruožais ant drabužių.
Šita kelnių kabyklėlė man labai patiko. Labai patogu ir tvarkinga :)


Kalbant ne tik apie spintą o ir apie dizainą tai dievinu įvairiausius raštus, bei kailį. Jų akcentai tiesiog pagyvina kambarį ir suteikia jaukumo.
Na ir toks dizainas dar visai žaviai atrodo. tamsesnės spalvos, bet taip pat vyrauja kailio akcentai. Gražu. Dar tos žvakės kai kur, suteikia jaukumo ; )

Na ką gi, atskleidžiau jums savo spintos "paslaptis" parodžiau kas labiausiai man patinka ir tikiuosi kada nors mano svajonės išsipildys :))

Geros paskutinės atostogų dienelės mielieji ;** 

2 komentarai:

  1. I LOVE your blog...Great photos!Really enjoying:) Please check mines If you want we can follow also with bloglovin, google+, twitter and facebook?
    Come back soon to visit my blog, I'll be waiting for you!!

    AtsakytiPanaikinti
  2. Thank you!! It's so nice to hear :)) Okey, i will :)

    AtsakytiPanaikinti